25 czerwca 2013

Fanpage!

W końcu się na to zdecydowałam! Miałam straszne obawy przed założeniem blogowej strony na Facebooku. Głównie dlatego, że bałam się, że pojawi się ona na moim "normalnym" profilu, a niewielu osobom mówiłam o blogu i wolałabym, żeby tak pozostało. Chociaż z drugiej strony mogłaby to być świetna reklama. Nieważne.

Mam pewien problem. Otóż, gdy wklejam link do posta, nie pojawia się jego treść, a treść pierwszego komentarza. Czy któraś z Was również coś takiego zauważyła?

Oczywiście zachęcam wszystkich (poza moimi znajomymi, którzy o blogu wiedzą) do kliknięcia w "Lubię to!" we wtyczce społecznościowej znajdującej się po lewej stronie.

6 komentarzy:

 1. ja mam zawsze treść mojego dopisku nad polem komentarza... wkurzajace :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam już sposób, podpatrzyłam u Lagoeny. Wrzucasz zdjęcie, dajesz link do posta i swój podpis :D

   Usuń
 2. tak, jest darmowe :D
  spoko, nauczysz się wszystkiego :) zaraz klikam Lubię to :D

  póki sama czegoś nie udostępnisz, to Twoi znajomi nie będą wiedzieli że to Twój fp.
  co do treści pierwszego komentarza pod linkiem, to chyba u wszystkich tak jest, normalna sprawa :p jak Ci się to nie podoba, to możesz kliknąć nad tym iksa, nie będzie się wtedy wyświetlał żaden tekst.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znając mnie prędzej czy później mój blog wyląduje na mojej profilowej tablicy :D Dzięki, już Ci niczym nie zawracam głowy!

   Usuń
 3. Zabieram się do założenia fb i jakoś nie mogę :D o moim blogu w sumie wiedzą tylko dwie osoby, ale żadna nie zna jego adresu ;0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to ja nie wytrzymałam, wiedzą 4 najbliższe przyjaciółki :D A właściwie 5.

   Usuń

Uprasza się o przeczytanie tekstu przed zostawieniem komentarza oraz niezawieranie w nim zaproszenia, ani linku do własnego bloga, o ile nie ma po temu wyraźnego powodu {na przykład uwagi w treści posta}.