13 kwietnia 2014

Czasem czytuję również blogi modowe

Tak naprawdę to nie czytuję ich czasem, a przeglądam dokładnie i regularnie. Właśnie w ten sposób zabijałam czas przed chwilą i zupełnie spontanicznie wrócić do publikowania offtopu. Raz w tygodniu. A że pragnę powrócić do rzeczowego i konkretnego pisania, bez nadmiernego rozgadywania się, przejdę w końcu do rzeczy.

 
Za oczy, styl i perfekcyjną, półdługą fryzurę. No i zdjęcia, uwielbiam!
 

 | Jestem Kasia |

Gdybym miała wybrać blogerkę, na której chciałabym się wzorować, to byłaby to ona.
 

 | Kayture |

Blog tworzy wspólnie z fotografem, który jest jej chłopakiem. Współpracuje z Diorem, etc.
Przepiękna i wciąż niepopularna Azjatka z Holandii, jej blog odwiedzam chyba od samego początku.
 

Ma idealną, wcale nie szczupłą figurę. Link odkryłam wczoraj lub przedwczoraj na fanpage Ani, która maluje.


Oraz { Freestylevoguing }, który zdecydowanie nie jest typowym blogiem modowym. A może raczej nie jest typowym blogiem szafiarskim, a jest takim blogiem modowym, jakich potrzebujemy więcej? Nie wnikam, ale nie mogłam ot-tak pominąć Tobiasza, od niedawna totalnie szaleję na punkcie jego tekstów. W szczególności tych pisanych.
 
 
I to by było na tyle, bo... Wygląda na to, że to prawie wszystkie blogi, które znam! Często przeglądam różne strony skupiające blogerki, Bloglovin', Facebookowe ściany i jak dotąd zainteresowało mnie tylko te sześć blogów. Byłoby mi bardzo miło, gdybyście zechciały podrzucić w komentarzach linki do Waszych ulubionych!

Postscriptum: Jak spędzacie święta? Publikować wtedy trylogię o ziołach, czy poczekać, aż wszystkie spokojnie wrócicie od rodzin i odejdziecie od stołów? To jedno. A poza tym złożyłam w zeszłym tygodniu ciekawe zamówienie w pewnym sklepie internetowym i kupiłam też coś z myślą o Was. Ale na tę niespodziankę będziemy musiały poczekać znacznie dłużej, niż do świąt.

10 komentarzy:

 1. Święta spędzam na spontanie, ale na pewno przeczytam, co tam wrzucisz :) ja podglądam tylko Fashionelkę i generalnie moda mnie nie interesuje poza momentami zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 2. na pewno na nie zajrzę, bo ogólnie mało kiedy przeglądam blogi modowe

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie poczytam w święta trylogię :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie zaglądam! Ale pewnie to o mnie wiesz. Chociaż powinnam. Jestem taki zaniedbany Kopciuszek.

  W święta ja osobiście nie mam czasu na blogi. No ale ja to ja, poczekaj aż inni się wypowiedzą ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tobiasza uwielbiam za cięty język, obycie w temacie. Za to, że nie ma parcia na szkło i po prostu jest sobą.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie przepadam za blogami modowymi ;/

  OdpowiedzUsuń
 7. Weź urlop na święta, objedz się pisanek i rzeżuchy, a potem publikuj ;)
  W kwestii mody mogę podrzucić tylko http://cooler.mpora.com/style/zoetrope-are-the-faces-of-volcomunity.html , ale to czysta propaganda.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przerzuciłam się ostatnio na książki, hehe... Co do mody to trochę buszuje po zagranicznych blogach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie się wydaje, że powinno być więcej blogów modowych, ale takich które łączą stylizacje z poradami i opowiadaniem o modzie. Lubię oglądać piękne zdjęcia, ale też chciałabym poczytać coś ciekawego, na czym w zasadzie się aż tak nie znam. Co wybrać, jak łączyć, jak przerabiać ubrania, diy biżuteria, diy torebki, fotorelacje z wydarzeń modowych, jak dbać o konkretne materiały, gdzie warto coś kupić, itp. Wydaje mi się, że nie ma wielu takich blogów. A takie w mojej opinii są najciekawsze.

  OdpowiedzUsuń

Uprasza się o przeczytanie tekstu przed zostawieniem komentarza oraz niezawieranie w nim zaproszenia, ani linku do własnego bloga, o ile nie ma po temu wyraźnego powodu {na przykład uwagi w treści posta}.